Uitslagen Vragender Kermis 2019

Vogelschieten mannen
109 deelnemers en 250 schoten
Linkervleugel: Gerard Garstenveld
Staart: Sám Berkelder
Hals: Laurens Garstenveld
Rechtervleugel: Chris Hartjes
Romp, tevens koning: Peter Huisman

Vogelschieten dames
55 deelnemers en 204 schoten
Hals: Ilse van Langen
Staart: Astrid Lageschaar
Rechtervleugel: Ellen Ribbers
Romp en linkervleugel, tevens koningin: Monique Ubbink

Vogelgooien jongens
17 deelnemers en 219 maal gegooid
Linkervleugel: Bas Oonk
Rechtervleugel: Jur Betting
Hals: Jan-Willem Hahné
Staart: Jordy Griess
Romp, tevens jeugdkoning: Hessel Nijrolder

Vogelgooien meisjes
13 deelnemers en 178 maal gegooid
Linkervleugel: Britt Oonk
Romp, tevens jeugdkoningin: Fleur Ribbers

Doeltrappen mannen
1e Sven Weeber 18 punten.
2e Martin Tanck 18 punten

Doeltrappen vrouwen
1e Judith Bennink
2e Paulien Lageschaar
3e Hanneke Lageschaar

Buksschieten heren
1e Jopie Gebbink
2e Rob Huisman.
3e Jan Gunnewick, Sjoerd Ottink, Bram te Moller

Buksschieten dames
1e Willemien Kroezen
2e Ilona Lageschaar
3. Leonie Spijkers

Hardlopen meisjes groep 3 en 7- + 8-jarigen
1e Lotte Klein Ikink
2e Isa Meerdink
3e Gwen op Zeeland

Hardlopen jongens groep 3 en 7- + 8 jarigen
1e Jurre Vrijdag
2e Stenn Temming
3e Joaquin Stevens

Hardlopen meisjes 9 en 10 jaar
1e Marloes Hahné
2e Daphne Berendsen

Hardlopen jongens 9 en 10 jaar
1e Niels Schoenmakers
2e Wout Hartjes
3e Derk Mateman en Dani Klein Ikink

Hardlopen jongens 11-jarigen en ouder basisschool
1e Jorn Raben
2e Sander Morsink
3e Gijs Abbink

Hardlopen jongens 12 tot 16 jaar
1e Tjebbe Raben
2e Ben van Vliet

Hardlopen dames
1e Angelien Rietberg-Gunnewick
2e Anke Paas-Spexgoor
3e Marianne Ottink

Hardlopen heren
1e Pascal Garstenveld
2e Remco Simmelink
3e Joop Spexgoor

Uitslagen optocht grote wagens
1e Onwies Tapmanschap - Wi'j bunt de weg kwiet
2e Net genog - Poar dikke ploaten
3e Vrijheid Blijheid - Wi'j loat ons neet verdreugen 'code rood'

Uitslagen optocht tussenklasse
1e Bun d'r weer - Notre Dam in vuur en vlam
2e Mot kunnen - Milieu
3e Dik veur mekare - Boxtel

Uitslagen optocht kleine wagens
1e Fleur en Benthe - Coole kikkers
2e Wout en Nick - Balkunst
3e Jurre en Dané - Minecraft

Meer berichten