
De meiden van de dansgroep Azuré zijn dolgelukkig met hun tweede prijs. Foto: Nienke Krabbenborg
Azuré danst naar eerste beker
SportLICHTENVOORDE - Azuré, de dansgroep voor jonge meiden t/m 9 jaar van Dans- en Theaterschool Danthé heeft zaterdag 28 februari de tweede prijs gewonnen in de Dance Star-competitie in Ede. Dit is de eerste dansbeker voor deze jonge meiden én voor Danthé.
De groep Azuré wordt gevormd door Isabelle, Julia, June, Lalou, Noek, Noor, Nora, Robin en Roos. “Vooraf waren we een beetje zenuwachtig, maar op het podium was het super leuk!”, zeiden de meiden over hun optreden. De tweede prijs werd dan ook heel enthousiast in ontvangst genomen. Die hadden ze verdiend met een dans op het nummer ‘De Overkant’ van Snelle en Suzan en Freek. De Lichtenvoordse meiden dansten heel knap met een grote Achterhoekse vlag in de hand en promootten daarmee de regio. In de mooie uitvoering van Romy’s prachtige choreografie werd zelfs tweemaal een danser de lucht in getild door de anderen.
Danthé werd vijf jaar geleden opgericht door Lidy Toebes-Hungerink en Amber Hofstede. Danthé biedt dans- en theaterlessen aan voor kinderen en volwassenen. Azuré is de jongste wedstrijdgroep Modern-/Jazzballet die na een eerste oefening vorig jaar dit jaar drie wedstrijden op een groot podium danst. Ook de oudere meiden van de groep Danazuré traden zaterdag op in Ede. Zij zetten daar een mooie performance neer en zijn hard aan het trainen voor de volgende.
Later dit voorjaar dansen de twee wedstrijdgroepen nogmaals in een nationale competitie. Zondag 8 maart zijn er twee optredens dichterbij. Bij de Mattelier in Groenlo wordt de voorstelling ‘Bucketlist - Never Have I Ever’ gedanst. Tickets zijn te koop via demattelier.nl.