
Jan van der Hammen. Foto: PR
Theatervoorstelling ‘Nog steeds jij’ over zorgen voor iemand met dementie en rouw
GROENLO - De indringende theatervoorstelling ‘Nog steeds jij’ van Jan van der Hammen is in juni te zien in Doetinchem en Groenlo. De voorstelling laat op herkenbare wijze zien wat dementie betekent voor mensen en hun naasten, met aandacht voor mantelzorg, verlies en wat ondanks alles blijft.
Theater en muziek worden afgewisseld met korte toelichtingen en interactie met het publiek. De voorstelling is bedoeld voor iedereen die met dementie te maken heeft, zowel privé als professioneel: mensen met dementie, mantelzorgers, vrijwilligers en zorg- en hulpverleners.
Data en locaties: donderdag 18 juni, 14.30–16.45 uur in Amphion Muziekschool in Doetinchem, donderdag 25 juni, 19.30–21.45 uur in De Mattelier in Groenlo. Bij beide voorstellingen is er vóór aanvang, tijdens de pauze en na afloop een informatiemarkt aanwezig. Toegang is gratis. Aanmelden via
tinyurl.com/Nogsteedsjij.. Meer informatie:
netwerkouderenachterhoek.nl.