Afbeelding
Kruisjastoernooi

Kruisjasclub Beneman start met cursus kruisjassen

Algemeen

VRAGENDER - Maandag 26 februari is de zesde avond van het kruisjasseizoen gespeeld bij Beneman. Na het oproepen van het reservepaar kon om 20.00 uur het startsein gegeven worden voor de 72 deelnemers. Dat betekende dus volle bak! 

Na drie boompjes kaarten werd het paar Andre Klein Avink en Marcel te Poele  derde met 4197 punten. Als tweede eindigden Sander Penterman en Walter Wessels (4343 pnt). Als eerste kwamen vader en zoon Weeber uit de bus met maar liefst 4656 punten. In de tussenstand gaan Harrie Pasman en Theo te Vogt aan de leiding met nog twee rondes te gaan te beginnen op maandag 25 maart.

Volgend seizoen start de Vragenderse kruisjasclub met een beginnersclubje kruisjassen voor wie dit interessante kaartspel wil leren. De cursus start vanaf september, iedere laatste maandag van de maand om 19.30 uur. Opgeven kan nu al bij jos.porskamp@gmail.com

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant