Bram te Moller (links) en Peter Huisman zijn de nieuwe kruisjaskampioenen van Vragender. Foto: Roy Wensink

Bram te Moller (links) en Peter Huisman zijn de nieuwe kruisjaskampioenen van Vragender. Foto: Roy Wensink

Huisman en Te Moller de nieuwe kruisjaskampioenen van Vragender

Cultuur

VRAGENDER - Traditioneel wordt er op 30 december bij Beneman gekaart om het Vragenders kampioenschap kruisjassen. De belangstelling dit jaar was enorm, maar liefs 84 (oud) inwoners streden om deze eer. Onder het genot van een oliebol en koffie werd de strijd geopend rond 19.00 uur.

Na ronde 1 en ronde 3 stonden de nummers drie van 2023, Aloys ter Bogt en Ronald Elshof op de eerste plaats. In de finale, de vierde boom, moest dit koppel tegen Bram Dorresteijn/Erwin Visser. Deze twee paren gingen goed gelijk op waardoor de nummers drie van dat moment, Peter Huisman en Bram te Moller keihard konden toeslaan met 1661 punten. Met een gemiddelde van 1532 punten per boom waren zij de terechte kampioenen van 2024 en kunnen zij zich opmaken voor het Keizerskaarten in het najaar 2025.

Op 27 december was er nog de reguliere kaartavond nummer 4 bij Beneman, daar won het koppel Johan ten Hagen/Arno Wiegerinck met 4625 punten na drie boompjes. Van de 12 kruisjassers in opleiding waren Christian en Ferdy Scholten de besten ditmaal.

De volgende reguliere avond is aanstaande maandag 27 januari.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant