
Samen kermis vieren met ‘De Polka Power Muziekbingo’
CultuurLICHTENVOORDE - Op kermisdinsdag is het 65 jaar geleden dat de blaaskapel, in boerenkiel en op klompen, door het centrum van Lichtenvoorde langs de kroegen trok om samen kermis te vieren. In die tijd was er op dinsdag geen bandje of DJ waarop je kon dansen en feesten.
Tijden veranderen en de boerenkiel heeft inmiddels plaats gemaakt voor een nette rode blouse met giletje, de klompen voor zwart schoeisel. De kroegentocht met het schutterskoningspaar is passé, maar samen kermis vieren is en blijft voor de kapel een gezellig feest. De schutterskoning(in) komt elk jaar naar de Swite om samen met de Schoapenscheerders en de oudere inwoners van Lichtenvoorde een borreltje te drinken en te feesten.
Dit jaar organiseert de Schoapenscheerders de Polka Power Muziekbingo met muziek, die door de blaaskapel wordt gespeeld.. Elke bezoeker kan voor 5 euro een bingokaart kopen. Er zijn mooie prijzen te winnen. Samen kermis vieren met de Schoapenscheerders op dinsdag 15 september a.s. in de Swite, H. Leemreizestraat 2 Lichtenvoorde. Aanvang 14:00 uur, de zaal is open vanaf 13:30 uur.
Gratis entree.








