Afbeelding

RKZVC houdt schade beperkt tegen koploper Jonge Kracht

Sport

ZIEUWENT - RKZVC heeft zondag in Huissen met 2-0 verloren van Jonge Kracht. Tegen de meest scorende ploeg van de competitie hield de ploeg uit Zieuwent de schade lange tijd beperkt. Bij rust stond het, tegen de verhouding in, nog 0-0.

Vanaf het begin was Jonge Kracht de bovenliggende partij. De thuisploeg creëerde kans op kans, maar stuitte keer op keer op doelman Joël Paijers. De RKZVC-keeper keepte een sterke wedstrijd en voorkwam met meerdere reddingen een vroege achterstand. Daarnaast had Jonge Kracht het vizier niet altijd scherp en werd tweemaal het aluminium geraakt.

RKZVC kwam in de eerste helft sporadisch van de eigen helft af. De beste mogelijkheid was een kopbal van Toby Bokkers, die eenvoudig werd gepakt. Vlak voor rust was er nog een kans na een voorzet van Bokkers, maar Tim van Wijngaarden raakte de bal niet goed.

Direct na rust kreeg RKZVC zelfs een grote kans om tegen de verhouding in op voorsprong te komen. Na een doorkopbal van Ticho Rouwhorst schoot Van Wijngaarden met een volley op de lat. Daarna nam Jonge Kracht het initiatief weer over. In de 54ste minuut viel alsnog de 1-0, nadat een lastige terugspeelbal bij RKZVC verkeerd uitpakte en Dries Grotenberg kon scoren.

RKZVC bleef strijden en probeerde meer aan te vallen, maar echte kansen bleven uit. In de 88ste minuut besliste Grotenberg het duel definitief: 2-0. De overwinning van Jonge Kracht was verdiend, al mag RKZVC tevreden zijn dat de nederlaag niet hoger uitviel.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant